PMEG2002ESF,315
DIODE SCHOT 20V 200MA DSN0603-2
قسمت # NOVA:
287-2369278-PMEG2002ESF,315
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMEG2002ESF,315
بسته استاندارد:
9,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 20 V 200mA Surface Mount DSN0603-2
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتSmall Signal =< 200mA (Io), Any Speed
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DSN0603-2
شماره محصول پایه PMEG2002
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 200mA
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
دمای عملیاتی - اتصال125°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F 25pF @ 1V, 1MHz
جریان - نشت معکوس @ Vr 3.5 µA @ 20 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 490 mV @ 100 mA
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)20 V