RB060L-40DDTE25
DIODE SCHOTTKY 40V 2A PMDS
قسمت # NOVA:
287-2373720-RB060L-40DDTE25
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RB060L-40DDTE25
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 40 V 2A Surface Mount PMDS
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDS
شماره محصول پایه RB060
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 2A
بسته / موردDO-214AC, SMA
دمای عملیاتی - اتصال125°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 mA @ 40 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 500 mV @ 2 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)40 V