SBR2A30P1-7
DIODE SBR 30V 2A POWERDI123
قسمت # NOVA:
287-2370309-SBR2A30P1-7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SBR2A30P1-7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Super Barrier 30 V 2A Surface Mount PowerDI™ 123
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتStandard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI™ 123
شماره محصول پایه SBR2A30
سلسلهSBR®
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 2A
بسته / موردPOWERDI®123
دمای عملیاتی - اتصال-65°C ~ 150°C
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 200 µA @ 30 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 450 mV @ 2 A
نوع دیودSuper Barrier
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)30 V