RBR3LAM40CTFTR
AUTOMOTIVE SCHOTTKY BARRIER DIOD
قسمت # NOVA:
287-2367981-RBR3LAM40CTFTR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RBR3LAM40CTFTR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 40 V 3A Surface Mount PMDTM
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PMDTM
شماره محصول پایه RBR3LAM40
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 3A
بسته / موردSOD-128
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 µA @ 40 V
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)40 V