MBRB1645-E3/45
DIODE SCHOTTKY 45V 16A TO263AB
قسمت # NOVA:
287-2376495-MBRB1645-E3/45
شماره قطعه سازنده:
MBRB1645-E3/45
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 45 V 16A Surface Mount TO-263AB (D²PAK)
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-263AB (D²PAK)
شماره محصول پایه MBRB1645
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 16A
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
دمای عملیاتی - اتصال-65°C ~ 150°C
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 200 µA @ 45 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 630 mV @ 16 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)45 V