SD3220S100S5R0
DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMC
قسمت # NOVA:
287-2365097-SD3220S100S5R0
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SD3220S100S5R0
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Schottky 100 V 5A (DC) Surface Mount 3220/DO-214AB
More Information
دسته بندیدیود - یکسو کننده - تک
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 3220/DO-214AB
سلسله-
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 5A (DC)
بسته / مورد2-SMD, No Lead
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 125°C
ظرفیت @ Vr، F -
جریان - نشت معکوس @ Vr 500 µA @ 100 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 850 mV @ 5 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)100 V