SBRB20200CTT4G
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V D2PAK
قسمت # NOVA:
297-1976537-SBRB20200CTT4G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SBRB20200CTT4G
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 200 V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده ها - آرایه ها
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D²PAK
پیکربندی دیود1 Pair Common Cathode
شماره محصول پایه SBRB20200
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) (در هر دیود)10A
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
سلسلهSWITCHMODE™
دمای عملیاتی - اتصال-65°C ~ 150°C
جریان - نشت معکوس @ Vr 1 mA @ 200 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 900 mV @ 10 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)200 V