GSD2004S-G3-18
DIODE ARRAY GP 240V 225MA SOT23
قسمت # NOVA:
297-1954891-GSD2004S-G3-18
شماره قطعه سازنده:
GSD2004S-G3-18
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 240 V 225mA Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده ها - آرایه ها
سازندهVishay General Semiconductor - Diodes Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3
پیکربندی دیود1 Pair Series Connection
شماره محصول پایه GSD2004
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) (در هر دیود)225mA
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
سلسله-
دمای عملیاتی - اتصال150°C (Max)
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 nA @ 240 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1 V @ 100 mA
نوع دیودStandard
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)240 V