SBAV70LT1G
DIODE ARRAY GP 100V 200MA SOT23
قسمت # NOVA:
297-1955171-SBAV70LT1G
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SBAV70LT1G
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 100 V 200mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده ها - آرایه ها
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتSmall Signal =< 200mA (Io), Any Speed
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-3 (TO-236)
پیکربندی دیود1 Pair Common Cathode
شماره محصول پایه SBAV70
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) (در هر دیود)200mA (DC)
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 150°C
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 µA @ 70 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.25 V @ 150 mA
نوع دیودStandard
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)100 V