SBR60A300CT
DIODE ARRAY SBR 300V 30A TO220AB
قسمت # NOVA:
297-2048167-SBR60A300CT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SBR60A300CT
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 300 V 30A Through Hole TO-220-3
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده ها - آرایه ها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220-3
پیکربندی دیود1 Pair Common Cathode
شماره محصول پایه SBR60
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) (در هر دیود)30A
بسته / موردTO-220-3
سلسلهSBR®
دمای عملیاتی - اتصال-65°C ~ 175°C
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 µA @ 300 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 940 mV @ 30 A
نوع دیودSuper Barrier
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)300 V