BAS40-06-TP
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23
قسمت # NOVA:
297-1796259-BAS40-06-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BAS40-06-TP
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40 V 200mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده ها - آرایه ها
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سرعتSmall Signal =< 200mA (Io), Any Speed
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23
پیکربندی دیود1 Pair Common Anode
شماره محصول پایه BAS40
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) (در هر دیود)200mA (DC)
بسته / موردTO-236-3, SC-59, SOT-23-3
سلسله-
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 125°C
جریان - نشت معکوس @ Vr 200 nA @ 30 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1 V @ 40 mA
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)40 V