GBU10K-BP
BRIDGE RECT 1PHASE 800V 10A GBU
قسمت # NOVA:
286-1795423-GBU10K-BP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
GBU10K-BP
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
Bridge Rectifier Single Phase Standard 800 V Through Hole GBU
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده های پل
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
سلسله-
بسته / مورد4-SIP, GBU
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده GBU
شماره محصول پایه GBU10
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 10 A
ولتاژ - معکوس اوج (حداکثر)800 V
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 µA @ 800 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 1.1 V @ 5 A