FUS45-0045B
BRIDGE RECT 3P 45V 45A I4-PAC
قسمت # NOVA:
286-2371769-FUS45-0045B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FUS45-0045B
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
Bridge Rectifier Three Phase Standard 45 V Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده های پل
سازندهIXYS
RoHS 1
سلسله-
بسته / موردi4-Pac™-5
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده ISOPLUS i4-PAC™
شماره محصول پایه FUS45
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 45 A
ولتاژ - معکوس اوج (حداکثر)45 V
جریان - نشت معکوس @ Vr 5 mA @ 45 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 650 mV @ 15 A