FUE30-12N1
BRIDGE RECT 1P 1.2KV 30A I4-PAC
قسمت # NOVA:
286-2308245-FUE30-12N1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FUE30-12N1
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.2 kV Through Hole ISOPLUS i4-PAC™
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده های پل
سازندهIXYS
RoHS 1
سلسله-
بسته / موردi4-Pac™-5
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده ISOPLUS i4-PAC™
شماره محصول پایه FUE30
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) 30 A
ولتاژ - معکوس اوج (حداکثر)1.2 kV
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 µA @ 1200 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 2.37 V @ 10 A