AD5290YRMZ10
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
قسمت # NOVA:
342-2915245-AD5290YRMZ10
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5290YRMZ10
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 10-MSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 10-MSOP
شماره محصول پایه AD5290
پیکربندیPotentiometer
تحمل±30%
امکانات Cascade Pin
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها256
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ4.5V ~ 33V, ±4.5V ~ 16.5V
ضریب دما (نوع)35ppm/°C