MCP4361-103E/ML
IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 20QFN
قسمت # NOVA:
342-2914234-MCP4361-103E/ML
شماره قطعه سازنده:
MCP4361-103E/ML
بسته استاندارد:
91
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 257 Taps SPI Interface 20-QFN (4x4)
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 20-VFQFN Exposed Pad
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 20-QFN (4x4)
شماره محصول پایه MCP4361
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها257
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C