X9119TV14IZ-2.7
قسمت # NOVA:
342-2915809-X9119TV14IZ-2.7
شماره قطعه سازنده:
X9119TV14IZ-2.7
بسته استاندارد:
95
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 1024 Taps I²C Interface 14-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهRenesas Electronics America Inc
RoHS 1
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-TSSOP
شماره محصول پایه X9119
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها1024
مقاومت (اهم) 100k
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)±300ppm/°C