AD5122ABCPZ10-RL7
IC DGTL POT 10KOHM 16LFCSP
قسمت # NOVA:
342-2915125-AD5122ABCPZ10-RL7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5122ABCPZ10-RL7
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 128 Taps I²C Interface 16-LFCSP (3x3)
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 16-WFQFN Exposed Pad, CSP
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-LFCSP (3x3)
شماره محصول پایه AD5122
پیکربندیPotentiometer
تحمل±8%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها128
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
ضریب دما (نوع)35ppm/°C