MCP4351-103E/ST
IC DGT POT 10KOHM 257TAP 20TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2915327-MCP4351-103E/ST
شماره قطعه سازنده:
MCP4351-103E/ST
بسته استاندارد:
74
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 257 Taps SPI Interface 20-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 20-TSSOP
شماره محصول پایه MCP4351
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها257
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C