AD5114BCPZ80-1-RL7
IC DGTL POT 80KOHM 32TAP 8LFCSP
قسمت # NOVA:
342-2914699-AD5114BCPZ80-1-RL7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5114BCPZ80-1-RL7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 80k Ohm 1 Circuit 32 Taps I²C Interface 8-LFCSP-UD (2x2)
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 8-UFDFN Exposed Pad, CSP
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-LFCSP-UD (2x2)
شماره محصول پایه AD5114
پیکربندیPotentiometer
تحمل±8%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها32
مقاومت (اهم) 80k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V, 2.3V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)35ppm/°C