MCP41HV51T-503E/ST
IC DGT POT 50KOHM 256TAP 14TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2914700-MCP41HV51T-503E/ST
شماره قطعه سازنده:
MCP41HV51T-503E/ST
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 14-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-TSSOP
شماره محصول پایه MCP41HV51
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها256
مقاومت (اهم) 50k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V, 10V ~ 36V, ±5V ~ 18V
ضریب دما (نوع)100ppm/°C