AD5122ABRUZ100
قسمت # NOVA:
342-2915562-AD5122ABRUZ100
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5122ABRUZ100
بسته استاندارد:
96
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 128 Taps I²C Interface 16-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-TSSOP
شماره محصول پایه AD5122
پیکربندیPotentiometer
تحمل±8%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها128
مقاومت (اهم) 100k
تامین کننده ولتاژ2.3V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
ضریب دما (نوع)35ppm/°C