AD5254BRUZ50
IC DGT POT 50KOHM 256TAP 20TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2915404-AD5254BRUZ50
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5254BRUZ50
بسته استاندارد:
75
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 20-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 20-TSSOP
شماره محصول پایه AD5254
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها256
مقاومت (اهم) 50k
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V
ضریب دما (نوع)650ppm/°C