X9111TV14IZ-2.7T1
IC POT DGTL 100K OHM 14-TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2914817-X9111TV14IZ-2.7T1
شماره قطعه سازنده:
X9111TV14IZ-2.7T1
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 1024 Taps SPI Interface 14-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهXicor-Division of Intersil
RoHS 1
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-TSSOP
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها1024
مقاومت (اهم) 100k
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)±300ppm/°C