MCP4661T-104E/ML
IC DGTL POT 100KOHM 257TAP 16QFN
قسمت # NOVA:
342-2914691-MCP4661T-104E/ML
شماره قطعه سازنده:
MCP4661T-104E/ML
بسته استاندارد:
3,300
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 100k Ohm 2 Circuit 257 Taps I²C Interface 16-QFN (4x4)
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 16-VQFN Exposed Pad
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 16-QFN (4x4)
شماره محصول پایه MCP4661
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات Mute, Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها257
مقاومت (اهم) 100k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C