AD5260BRUZ50-REEL7
IC DGT POT 50KOHM 256TAP 14TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2915378-AD5260BRUZ50-REEL7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5260BRUZ50-REEL7
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 14-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-TSSOP
شماره محصول پایه AD5260
پیکربندیPotentiometer
تحمل±30%
امکانات Cascade Pin
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها256
مقاومت (اهم) 50k
تامین کننده ولتاژ4.5V ~ 16.5V, ±5V
ضریب دما (نوع)35ppm/°C