AD5292BRUZ-100
قسمت # NOVA:
342-2915407-AD5292BRUZ-100
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5292BRUZ-100
بسته استاندارد:
96
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 1024 Taps SPI Interface 14-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-TSSOP
شماره محصول پایه AD5292
پیکربندیPotentiometer
تحمل±1%
امکانات Cascade Pin
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها1024
مقاومت (اهم) 100k
تامین کننده ولتاژ9V ~ 33V, ±9V ~ 16.5V
ضریب دما (نوع)35ppm/°C