X9C103SIZT1
IC DGTL POT 10KOHM 100TAP 8SOIC
قسمت # NOVA:
342-2914753-X9C103SIZT1
شماره قطعه سازنده:
X9C103SIZT1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
سازندهRenesas Electronics America Inc
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری Up/Down (U/D, INC, CS)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOIC
شماره محصول پایه X9C103
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها100
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ5V
ضریب دما (نوع)±300ppm/°C