MCP41HV31-502E/ST
IC DGTL POT 5KOHM 128TAP 14TSSOP
قسمت # NOVA:
342-2914848-MCP41HV31-502E/ST
شماره قطعه سازنده:
MCP41HV31-502E/ST
بسته استاندارد:
96
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 128 Taps SPI Interface 14-TSSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 14-TSSOP
شماره محصول پایه MCP41HV31
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها128
مقاومت (اهم) 5k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V, 10V ~ 36V, ±5V ~ 18V
ضریب دما (نوع)100ppm/°C