MCP4532T-502E/MS
IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 8MSOP
قسمت # NOVA:
342-2915427-MCP4532T-502E/MS
شماره قطعه سازنده:
MCP4532T-502E/MS
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 129 Taps I²C Interface 8-MSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-MSOP
شماره محصول پایه MCP4532
پیکربندیRheostat
تحمل±20%
امکانات Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها129
مقاومت (اهم) 5k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C