MCP45HV51-502E/MQ
IC DGTL POT 5KOHM 256TAP 20QFN
قسمت # NOVA:
342-2915531-MCP45HV51-502E/MQ
شماره قطعه سازنده:
MCP45HV51-502E/MQ
بسته استاندارد:
73
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 20-VQFN (5x5)
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 20-VQFN Exposed Pad
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 20-VQFN (5x5)
شماره محصول پایه MCP45HV51
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات Mute, Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها256
مقاومت (اهم) 5k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V, 10V ~ 36V, ±5V ~ 18V
ضریب دما (نوع)100ppm/°C