MCP4551-503E/MS
IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 8MSOP
قسمت # NOVA:
342-2914895-MCP4551-503E/MS
شماره قطعه سازنده:
MCP4551-503E/MS
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 257 Taps I²C Interface 8-MSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
رابط کاربری I²C
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-MSOP
شماره محصول پایه MCP4551
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات Mute, Selectable Address
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها257
مقاومت (اهم) 50k
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)150ppm/°C