AD5162BRMZ10-RL7
IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP
قسمت # NOVA:
342-2915175-AD5162BRMZ10-RL7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AD5162BRMZ10-RL7
بسته استاندارد:
1,000
Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 256 Taps SPI Interface 10-MSOP
More Information
دسته بندیاکتساب داده - پتانسیومترهای دیجیتال
Package case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
بسته بندیTape & Reel (TR)
رابط کاربری SPI
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 10-MSOP
شماره محصول پایه AD5162
پیکربندیPotentiometer
تحمل±20%
امکانات -
مخروطیLinear
تعداد ضربه ها256
مقاومت (اهم) 10k
تامین کننده ولتاژ2.7V ~ 5.5V
ضریب دما (نوع)35ppm/°C