ABM8-24.000MHZ-R60-D2Y-T
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2267754-ABM8-24.000MHZ-R60-D2Y-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ABM8-24.000MHZ-R60-D2Y-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
24 MHz ±20ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ABM8
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار18pF
ESR (مقاومت سری معادل) 60 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.031" (0.80mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±30ppm
تحمل فرکانس±20ppm
فرکانس 24 MHz