ECS-200-18-23G-JGN-TR
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2275469-ECS-200-18-23G-JGN-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECS-200-18-23G-JGN-TR
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
20 MHz ±20ppm Crystal 18pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ECS-23G
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار18pF
ESR (مقاومت سری معادل) 50 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد2-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.055" (1.40mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±30ppm
تحمل فرکانس±20ppm
فرکانس 20 MHz