XRCGB25M000F0L00R0
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
قسمت # NOVA:
282-1794052-XRCGB25M000F0L00R0
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
XRCGB25M000F0L00R0
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
25 MHz ±100ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله XRCGB
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار6pF
ESR (مقاومت سری معادل) 150 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.028" (0.70mm)
دمای عملیاتی -30°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه XRCGB
ثبات فرکانس±50ppm
تحمل فرکانس±100ppm
فرکانس 25 MHz