NX2016SA-16MHZ-EXS00A-CS06655
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2274577-NX2016SA-16MHZ-EXS00A-CS06655
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NX2016SA-16MHZ-EXS00A-CS06655
بسته استاندارد:
3,000
16 MHz - Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهNDK America, Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله NX2016SA
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار8pF
ESR (مقاومت سری معادل) 200 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.020" (0.50mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس-
تحمل فرکانس-
فرکانس 16 MHz