ABM8G-48.000MHZ-B4Y-T
CRYSTAL 48.0000MHZ 10PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2264151-ABM8G-48.000MHZ-B4Y-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ABM8G-48.000MHZ-B4Y-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
48 MHz ±30ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ABM8G
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار10pF
ESR (مقاومت سری معادل) 50 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.039" (1.00mm)
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±30ppm
تحمل فرکانس±30ppm
فرکانس 48 MHz