CX2016DB16000D0GLNCC
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2321462-CX2016DB16000D0GLNCC
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CX2016DB16000D0GLNCC
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
16 MHz ±15ppm Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله CX2016DB, Kyocera
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار8pF
ESR (مقاومت سری معادل) 200 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.016" (0.40mm)
دمای عملیاتی -30°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±25ppm
تحمل فرکانس±15ppm
فرکانس 16 MHz