8Q-40.000MEEV-T
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2221530-8Q-40.000MEEV-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
8Q-40.000MEEV-T
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
40 MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهTXC CORPORATION
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله 8Q
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار8pF
ESR (مقاومت سری معادل) 80 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.016" (0.40mm)
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±10ppm
تحمل فرکانس±10ppm
فرکانس 40 MHz