CX3225CA32000D0HSSCC
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2269035-CX3225CA32000D0HSSCC
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
CX3225CA32000D0HSSCC
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
32 MHz ±20ppm Crystal 8pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهKyocera AVX
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله CX3225CA, Kyocera
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار8pF
ESR (مقاومت سری معادل) 100 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.035" (0.90mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±50ppm
تحمل فرکانس±20ppm
فرکانس 32 MHz