NX5032GA-40.000000MHZ-LN-CD-1
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2274010-NX5032GA-40.000000MHZ-LN-CD-1
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NX5032GA-40.000000MHZ-LN-CD-1
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
40 MHz ±50ppm Crystal 8pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهNDK America, Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله NX5032GA
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار8pF
ESR (مقاومت سری معادل) 50 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد2-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.059" (1.50mm)
دمای عملیاتی -10°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±50ppm
تحمل فرکانس±50ppm
فرکانس 40 MHz