9C-10.000MAAJ-T
CRYSTAL 10.0000MHZ 18PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2238826-9C-10.000MAAJ-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
9C-10.000MAAJ-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
10 MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهTXC CORPORATION
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله 9C
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار18pF
ESR (مقاومت سری معادل) 40 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / موردHC-49/US
اندازه / ابعاد0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.161" (4.10mm)
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±30ppm
تحمل فرکانس±30ppm
فرکانس 10 MHz