AB-16.000MALE-T
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2273799-AB-16.000MALE-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
AB-16.000MALE-T
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
16 MHz ±30ppm Crystal 12pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهTXC CORPORATION
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله AB
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار12pF
ESR (مقاومت سری معادل) 80 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.041" (1.05mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±150ppm
تحمل فرکانس±30ppm
فرکانس 16 MHz