7M-30.000MEEQ-T
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2273863-7M-30.000MEEQ-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
7M-30.000MEEQ-T
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
30 MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهTXC CORPORATION
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله 7M
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار10pF
ESR (مقاومت سری معادل) 60 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.031" (0.80mm)
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±10ppm
تحمل فرکانس±10ppm
فرکانس 30 MHz