ABM11W-32.0000MHZ-6-B1U-T3
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2165192-ABM11W-32.0000MHZ-6-B1U-T3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ABM11W-32.0000MHZ-6-B1U-T3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
32 MHz ±10ppm Crystal 6pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ABM11W
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار6pF
ESR (مقاومت سری معادل) 50 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.020" (0.50mm)
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±10ppm
تحمل فرکانس±10ppm
فرکانس 32 MHz