CX532Z-A2B3C5-70-12.0D18
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2274504-CX532Z-A2B3C5-70-12.0D18
شماره قطعه سازنده:
CX532Z-A2B3C5-70-12.0D18
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
12 MHz ±20ppm Crystal 18pF 70 Ohms 2-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهCardinal Components Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله CX532
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار18pF
ESR (مقاومت سری معادل) 70 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد2-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.059" (1.50mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±30ppm
تحمل فرکانس±20ppm
فرکانس 12 MHz