ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3
CRYSTAL 22.5792MHZ 8PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2309865-ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ABM10W-22.5792MHZ-8-K1Z-T3
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
22.5792 MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهAbracon LLC
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ABM10W
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار8pF
ESR (مقاومت سری معادل) 50 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.024" (0.60mm)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±50ppm
تحمل فرکانس±10ppm
فرکانس 22.5792 MHz