XRCGB24M000F1H01R0
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
قسمت # NOVA:
282-1991080-XRCGB24M000F1H01R0
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
XRCGB24M000F1H01R0
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
24 MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیکریستال ها
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله -
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار8pF
ESR (مقاومت سری معادل) 80 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.028" (0.70mm)
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه XRCGB
ثبات فرکانس±10ppm
تحمل فرکانس±10ppm
فرکانس 24 MHz