RN152-10-02-1M8
CMC 1.8MH 10A 2LN TH
قسمت # NOVA:
318-2559184-RN152-10-02-1M8
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RN152-10-02-1M8
بسته استاندارد:
100
برگه اطلاعات فنی:
1.8 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 14mOhm (Typ)
More Information
دسته بندیحالت معمولی خفگی
سازندهSchaffner EMC Inc.
RoHS 1
سلسلهRN
رتبه بندی ولتاژ - DC-
رتبه بندی ولتاژ - AC300V
دمای عملیاتی -40°C ~ 100°C
نوع نصبThrough Hole
اندازه / ابعاد 1.693" L x 1.646" W (43.00mm x 41.80mm)
شماره محصول پایه RN152
بسته / موردHorizontal, 4 PC Pin
اندوکتانس @ فرکانس 1.8 mH @ 10 kHz
تعداد خطوط2
رتبه فعلی (حداکثر)10A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 14mOhm (Typ)
امکانات -
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
آژانس تایید ENEC, UR, VDE
ارتفاع (حداکثر) 0.996" (25.30mm)